Odezvy zákazníkům | Acala.cz

Prezentace | Acala.cz

Prezentace  | Acala.cz


Časté dotazy | Acala.czČasté dotazy

 

Jaká je záruční doba vašeho zboží?

Jakou formou je zboží posíláno?

Kolik stojí poštovné?

Za jak dlouho mi šperk dorazí domů?

Jste prodejce nebo výrobce?>

Mohu si objednané zboží vyzvednout osobně?

Mohu zboží vrátit bez udání důvodů?

Jsou stříbrné šperky, které nabízíte kvalitní?

Mohu si nechat poslat šperk do práce, nebo například kamarádce?

Jakým způsobem provedu platbu a je to bezpečné?

Jak funguje váš věrnostní program?

Mohu si objednat šperk na zakázku?

Nemohu najít šperk, který bych si přál(a)


 

Jaká je záruční doba vašeho zboží?

Na veškeré naše zboží se vztahuje záruční doba 24 měsíců. Zavazujeme se dodat vám objednané zboží bez vad a nepoškozené. Možnost reklamovat zboží patří mezi základní práva kupujících.

Jakou formou je zboží posíláno?

Šperky posíláme jako cenné psaní. Všechny objednávky jsou kvalitně zabaleny do dárkové krabičky, bublinkové fólie a poslány Českou poštou.

 

Kolik stojí poštovné?

Balné a poštovné stojí u platby předem 69,- Kč, u dobírky 110,- Kč. Pokud jste v objednávce zvolili rychlé dodání službou Messenger, poštovné se pohybuje dle Vámi vybrané varianty. Při nákupu nad 1200,- Kč poskytujeme poštovné zdarma (platí pro dodání Českou poštou bez dobírky).

Za jak dlouho mi šperk dorazí domů?

Za 1-2 pracovní dny. Vaše objednávky vyřizujeme a odesíláme nejčastěji v ten samý den, ve kterém nám přišla platba za Vámi zakoupené zboží, nebo informace o zakoupení zboží s dodávkou pomocí dobírky. Česká pošta doručuje dodávky následující den na Vaši adresu, nejpozději však do tří pracovních dnů.

Jste prodejce nebo výrobce?

Obojí. Nabízíme šperky dovážené od výrobců převážně ze zemí EU nebo Thajska a také šperky vlastní výroby, které vyrábíme v České republice.

 

Mohu si objednané zboží vyzvednout osobně?

Objednávky lze vyzvednout na Poště nebo od doručovatele (při dobírce).

 

Mohu zboží vrátit bez udání důvodů?

Jelikož nakupujete přes internet, můžete veškeré zakoupené zboží vrátit do 14 dnů od jeho obdržení a bude Vám proplacená plná částka. Podmínkou je, že zboží nebylo jakkoli použito, nenese žádné známky opotřebení a musí obsahovat všechny komponenty, které Vám byly zaslány.

Jsou stříbrné šperky, které nabízíte kvalitní?

Nabídku našich šperků vybíráme s opatrností a dáváme si záležet na kvalitě nabízeného zboží. Všechny stříbrné šperky, které naleznete na našich stránkách jsou opatřeny ryzostní značkou 925, která zaručuje, že se jedná o drahý kov dané ryzosti. Šperky jsou také předkládané Puncovnímu úřadu, který naše dovážené i vyráběné stříbrné šperky kontroluje a označuje českým státním puncem. S Puncovním úřadem jsme podepsali dohodu o kontrolních nákupech. Můžete se tak spolehnout na kvalitu a pravost našeho zboží.

Mohu si nechat poslat šperk do práce nebo například kamarádovi?

Ano, při Vašem nakupování jednoduše uveďte doručovací adresu. Ta se může lišit od fakturační. Vše najdete při nákupu v jednoduchém formuláři. Dokonce si můžete vytvořit i několik adres, na které budete šperky pravidelně posílat a při každém nákupu jednoduše zakliknout tu adresu, kterou právě potřebujete.

 

Jakým způsobem provedu platbu a je to bezpečné?

Platbu můžete provést bankovním převodem nebo hotově doručovateli. Záleží na Vašem výběru při nakupování.Více informací o bezpečném nakupování naleznete v naší sekci Bezpečné nakupování.

 

Jak funguje váš věrnostní program?

Je to jednoduché. Za každý nákup získáváte automaticky body, které pak můžete uplatnit jako slevu. Program je popsán v naší sekci Věrnostní program.

 

Mohu si objednat šperk na zakázku?

Ano. Vyrábíme i na zakázku. Máme mnoho spokojených zákazníků. Pokud máte zájem o šperk dle Vašich přání, prosím specifikujte své požadavky e-mailem na adrese: info@acala.cz. Budeme se snažit vyhovět Vašim přáním. Pro inspiraci si prohlédněte naše autorské šperky.

Nemohu najít šperk, který bych si přála.

Sledujte náš web - téměř každý den přicházíme s novým zbožím. Novinky se vždy zobrazují na úvodní stránce. Snažíme se nabízet šperky různých stylů a charakteristik tak, abyste si mohli vybrat ten, který bude odpovídat vaší osobnosti a potřebám. Věříme, že takový šperk u nás naleznete a budete spokojeni. Pokud byste si přáli nechat vyrobit šperk na zakázku, kontaktujte nás prosím, rádi Vám vyhovíme.


12 důvod proč nakupovat šperky v našem obchodě. | Acala.cz
E-shop acala.cz využívá cookies. Používáním tohoto e-shopu s tím vyjadřujete souhlas. Informace o Cookies. Rozumím